BUDIŠOV-HLAVNICE 8-0

 

 Budišov v pohodě dokráčel k vysokému vítězství, které   navýšilo jeho náskok v tabulce okresního přeboru už na sedm   bodů.

 
 
 
 
Budišov potvrdil v zápase s Hlavnicí svou dominanci. Do vedení se dostal už ve 3. minutě, když po centru Kurice se z první prosadil Petr Modelský – 1:0. Po čtvrthodině hry pelášil ze středu hřiště na hostující branku Hudeček a gólově oslovil Petra Modelského – 2:0. O čtyři minuty přešel přes dva hráče Roman Modelský a výstavní nahrávkou našel Filipa Pražáka, který se nemýlil – 3:0. Těsně před půlhodinou potvrdil instinkt zabijáka Petr Modelský, jenž uzavřel hattrick – 4:0.  O pár okamžiků později uklidil míč elegantně patičkou do kysně po nahrávce Hudečka Kuric – 5:0. Navíc ještě za domácí zahodil šance dvakrát Pizur, jenž nepřesně pálil. I Hlavnice měla nějaké šance, ale třikrát David Liška a jednou Kukol nevyzráli na v pohodě chytajího Krásu.
Druhý poločas se nesl v obdobném duchu V 55. minutě vyslal milimetrovým pasem za obranu střídající Vondrouš Martina Pražáka, a ten napodobil svého bratra Filipa, kterého nahradil na hřišti – 6:0. Hned vzápětí využil špatné rozehrávky Hlavnice Kuric – 7:0. V 70. minutě napálil tyčku hostující kasy Lukáš Marek. O chvíli později mohl korigovat skóre David Liška, ale Krása byl bezchybný. V 85. minutě byl faulován v pokutovém území Hlavnice Lukáš Marek. Kuric mohl zkompletovat hattrick, ale s penaltou naložil lajdácký a Kirschner jeho úmysl vystihl. Nakonec mu však třetí branka byla dopřána v samém závěru zápasu, když levačkou pověsil míč do brány – 8:0.

 Ohlasy k zápasu TJ Spartak Budišov nad Budišovkou 

 

 Dušan Anděl (trenér) 

My jsme měli v první půli spoustu šancí, ze kterých jsme dali pět branek. Soupeř měl čtyři a nedal nic. Zápas pak na konci mohl klidně skončit 20:7. Naše výhra je zasloužená, přehrávali jsme soupeře. Špatně jsme v mnoha případech ještě řešili finální fázi

 

 

 

 

 

 BRANKY: 

Petr Modelský 3.min
Petr Modelský 15.min
Filip Pražák 19.min
Petr Modelský 26.min
Jan Kuric 29.min
Martin Pražák 55.min
Jan Kuric 58.min
Jan Kuric 90.min