BUDIŠOV - HNĚVOŠICE 6-0

 Budišov nadělil Hněvošicím kanára 

 

 Branky:  14. J. Kuric , 18. P. Pizur , 28. P. Modelský , 32. F. Pražák , 40. P. Modelský , 72. P. Metelka

V prvním poločase nasázel Budišov Hněvošicím pět branek. Ve druhém přidal už jen pouze jednu branku a vyhrál 6:0.

 

 

 

 

 

Budišov proti poslednímu celku tabulky z Hněvošic opět potvrdil svou dominanci. V úvodu se dostal ke dvěma nebezpečným střelám hněvošický Cojg. Po čtvrthodině hry vysunul Filip Pražák Skácela, jehož centr lehce tečoval do hostující sítě Kuric – 1:0. V 18. minutě Petr Modelský krásně namazal Pizurovi, který jednoduše pokořil brankáře Hartmanna – 2:0. Za deset minut vyslal tvrdý projektyl Petr Modelský a ten skončil u tyče hostující klece – 3:0. Když svítily na časomíře dvě trojky našel neomylně na zadní tyči Kuric Miroslava Marka, který už věděl kam balon poslat – 4:0. Ještě do pauzy přidal Budišov pátý zásah do černého, kdy aktivní Filip Pražák našel Petra Modelského, který prošel přes tři hráče jako slalomář a v pohodě zasouval míč do prázdné klece – 5:0.

 

Ve druhé půli se Hněvošice už více soustředily na obranu a Budišov přidal už jen jednu branku, a to v 72. minutě, když Metelka uklidil merunu k tyčce – 6:0. Další příležitosti domácích zůstaly ale nevyužity. V 56. minutě pálil Vondrouš těsně nad branku. V 69. minutě Roman Modelský jen o milimetry minul tyčku hostující klece. Šest minut před koncem Vondrouš střílel jen těsně vedle. Budišov si po zaváhání Minervy upevnil vedení v tabulce okresního přeboru. TJ Spartak Budišov nad Budišovkou 

Dušan Anděl (trenér): V prvním poločase jsme hráli pěkný kombinační fotbal, na který se dalo dívat a vsítili jsme pět krásných branek.Ve druhém poločase jsme již trochu zvolnili, sice jsme šance měli, ale přidali jsme už jen jednu branku.
 
 TJ Sokol Hněvošice 

 

 

 

 

David Křempek (trenér): V první půli jsme drželi krok do první branky, což bylo zhruba v 15. minutě, pak jsme dostali pět branek. Svými chybami jsme to Budišovu ulehčovali. V kabině jsme si něco řekli, a začali jsme lépe bránit. Hra byla o něco lepší a už jsme dostali jenom jednu branku.